Koledy zazněli také v Hamru

Stejně jako v minulých letech se zapojí i lidé v Hamru. „Je to velmi příjemná akce, i když je při ní často špatné počasí, což se stává téměř tradicí. Co však překoná i to, je vždy úžasná atmosféra, která vychází ze společného sdílení adventní doby při zpívání vánočních koled,“ říká za pořadatele Jan Pumpr. V Hamru se zpěváci sejdou na návsi u rozsvíceného vánočního stromu.

„Přijdou malí i velcí, kamarádi a přátelé, kteří se umí radovat ze vzájemné podpory, a to nejen při této akci, ale v průběhu celého roku. Adventní atmosféru vždy okořeníme i pro tuto dobu oblíbenými nápoji pro zahřátí, vánočním cukrovím, které šikovné hospodyňky už stačily do této akce napéct a po zpívání koled se sejdeme v místním společenském domě, abychom si ještě další koledy zazpívali společně za doprovodu houslí,“ popsal.

Kde si můžete koledy zazpívat?
Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Hamr, Lomnice nad Lužnicí, Hradiště, Nová Bystřice, Okrouhlá Radouň, Kostelní Radouň, Horní Radouň, Starý Bozděchov, Nová Včelnice, Staré Město pod Landštejnem, Kunžak, Horní Pěna, Malíkov nad Nežárkou, Rodvínov, Jindřiš, Roseč, Třeboň, Jarošov nad Nežárkou, Lužnice, Velký Ratmírov, Lodhéřov, Hůrky, Suchdol nad Lužnicí, Doňov, Strmilov, Děbolín a České Velenice.


Zdroj: Jindřichohradecký deník